oakley solbriller mont blanc kuglepen michael kors tasker ghd glattejern ghd fladjern

Hakkımızda
      1991 yılında Sivas'ta kurulan iş yerimiz mütevazi bir torna atölyesi konumunda ticari hayatına başlamıştır.  Sektörde belli bir dönem küçük ölçekli işletme statüsünde faaliyetlerine devam eden firmamız kısa sürede büyümüş  ve güçlenmiştir.
 
     İşletmemiz tornacılık, freze ve planya işleri yanı sıra ağır iş makinaları, kamyonlar ve diğer inşaat araçlarının  damper kaynak işleri, otomatik şase düzeltme, mikser ve teleskop tamiri ile hidrolik üniteler ve lift imalatını da  faaliyet alanlarına eklemiştir.
 
     Sektörde emin adımlarla ilerleyen firmamız ilimizde önemli bir istihdam alanı da oluşturmuştur. Uzman personel    kadrosuyla ekip çalışması ruhunu da hâkim kılarak profesyonel bir yapı oluşturmayı başaran firmamız  çalışanlarıyla tam bir uyum içerisindedir.
 
     Yaptığımız çalışmalar ve gayretlerimiz müşteri memnuniyeti odaklı olduğundan sektörümüzde lider konumda yer almaktayız. Bu ilke ve anlayışla başarılarımızı daha da arttırmanın çabası içerisindeyiz.
 
     Çağımızın gerektirdiği gelişmeleri bizde faaliyetlerimize yansıtmak için ciddi yatırımlar yapmaktayız. Tüm faaliyetlerimizi eğitimli personelimiz ve gelişmiş teknik altyapımızla yürütürken siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmanın gururunu yaşamaktayız. 
     
       GÖZTEPE TORNA 
         Latif GÖZTEPE
Telif Hakkı 2015-2016 Göztepe Torna ve Hidrolik Sistemleri'ne Aittir.
Online : 1 | Bügün : 29 | Toplam : 153771
OfoSoft