oakley solbriller mont blanc kuglepen michael kors tasker ghd glattejern ghd fladjern

Otomatik Şase Düzeltme
 

Şase araçların iskelet sistemidir. Şase araçların tüm parçalarının monte edildiği en büyük bölümüdür. Şase bir aracın güvenliğinin baş unsurudur. Kaza anında çarpma şiddetini göğüsleyen, gerekli kırılma noktalarından kırılarak, kaza şiddetini en aza indiren bölümdür.

Şaselerde kaza sonrası veya bakımsızlık ve araçların ağır iş şartlarında çalışmalarından dolayı bükülmeler burkulmalar yanlık ve kesikler oluşur. Bu sebeplerden dolayı şaselerin düzeltilerek eski haline getirilmesi gereklidir. 

Şase düzeltme işlemleri yapılırken;
1) Kesinlikle ısıtma yapılmaz

2) Düzeltme işlemleri tamamen hidrolik aparatlarla yapılır.

3) Bunun dışında şaselerin kırık veya kesik olduğu bölgelere takviye atılır. 

4) Bütün bu işlemler şasenin orijinal yapısını bozmamak kaydıyla itina ile yapılır.

      1991'den beri Sivas'ta şase düzelteme konusunda faaliyetlerine başlayan Göztepe Torna ilk yola çıkıştaki heyecanını ve işine verdiği önemi kaybetmemiş ve sürekli yeni adımlar atarak kendini geliştirmeye devam etmiştir. Otomatik şase düzeltme konusunda ilimizde ve bölgemizde ilk sırada olan işyerimiz uzman kadrosu ve profesyonel anlayışıyla bu alanda önemli bir eksikliği gidermektedir.

    Şase çarpıklarının düzeltilmesi, araç çap gitme sorunları, damper kasa alt ve üst, şase eğrilikleri, kasa çap kalkmalarının düzeltilmesi, otomatik şase düzeltme, kamyonet, kamyon, tır dorse,  dorse damper şaseleri, rahatlıkla kısa zamanda yapılmaktadır.

    Araçlarınızın (kamyonet, otobüs, midibüs vb.) şase ile ilgili tüm sorunlarını 20 yılı aşkın tecrübemizle çözüme kavuşturuyoruz. Araç şase düzeltme ve bakım onarım sistemlerimizle sorunlarınızı birlikte çözüme kavuşturalım. Güvenli ve konforlu bir yolculuğa bizimle adım atın.

 

Telif Hakkı 2015-2016 Göztepe Torna ve Hidrolik Sistemleri'ne Aittir.
Online : 2 | Bügün : 20 | Toplam : 156735
OfoSoft