oakley solbriller mont blanc kuglepen michael kors tasker ghd glattejern ghd fladjern

Kalite Anlayışımız
  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayan, ulusal ve uluslararası normlara uygun ve güvenilir ürünlerin en düşük maliyetler ile zamanında teslim edilmesidir.
  • Göztepe Torna projelerinin ve taahhütlerinin her aşamasında maximum kalite standartlarını muhafaza edebilmek için dikkatle izlenmesini sağlamak üzere bir kalite kontrol planı geliştirmiştir.
  • Göztepe Torna, personelinin profesyonel gelişimini teşvik eder ve kapsamlı şirket içi ve şirket dışı eğitim sağlar.
  • Müstesna bir müşteri memnuniyeti sağlamak, sunduğumuz hizmetlerin sürekli olarak yeniden değerlendirilmesinin yanı sıra üretim yeteneklerimizin de sürekli geliştirilmesini gerektirmektedir. 
  • Uzun vadeli başarımız büyük ölçüde müşterilerimiz tarafından istenileni hemen belirleyebilme ve operasyonlarımızın tüm yönlerinde üstün sonuçlar elde etmemizi temin edecek etkin stratejileri uygulama yeteneğimize bağlanabilir.
   
        İş Güvenliği
 
    Çalışanların güvenli ve sağlıklı ortamlarda çalışmasını sağlamak, ilgili yasal şartlara uymak, faaliyetler sırasında iş güvenliğini ve işçi sağlığını tehdit eden unsurları değerlendirmek, oluşan tehditleri ortadan kaldırmak, iyileştirmelerin sürekliliğini sağlamak,
 
   
        Çevre Politikası
 
     Doğal kaynakları verimli kullanmak, çevreye saygıyı ve korumayı görev bilmek, bu değerleri gelecek nesillerce de yaşanmasına öncülük etmek, sektörel faaliyetlerden kaynaklanan çevre etkilerini tespit etmek ve bunları en doğru şekilde yönetmek, ulusal ve uluslararası     kanun, yönetmelik ve mevzuatlara uymak,
Telif Hakkı 2015-2016 Göztepe Torna ve Hidrolik Sistemleri'ne Aittir.
Online : 1 | Bügün : 31 | Toplam : 153778
OfoSoft